INTERNETOVÉ STRÁNKY

Chcete prilákať nových zákazníkov a tým zvýšiť svoj zisk? Poskytujeme komplexné služby v oblasti tvorby webových stránok.

Webové stránky majú Vašu firmu reprezentovať, sú Vašim oknom do sveta, preto vytvárame kvalitný, prehľadný a moderný grafický návrh stránok, ktorý zohľadňuje Vaše požiadavky a zároveň vytvára jedinečnú identitu.

Vždy sa snažíme o ten najlepší kompromis medzi vašimi predstavami a požiadavkami na funkčnosť, prehľadnosť a samozrejme dizajn internetových stránok. Pritom však je náš zákazník pre nás vždy na prvom mieste a preto pri grafickom návrhu preferujeme úzku spoluprácu. Snažíme sa, aby sme nielen čo najlepšie vystihli ráz stránok, ale zároveň aby vaša nová web stránka nebola „tuctová“, aby dokázala zaujať potencionálneho klienta a plne slúžiť vašim potrebám.

Stránka je najefektívnejšia a najlacnejšia forma reklamy. Naša ponuka je zameraná pre jednotlivcov, živnostníkov, malé firmy a organizácie preto nás neváhajte kontaktovať.

Svoju konzultáciu si môžete dohodnúť na tel. čísle: 0905/652709,  mailom na: vlado@pake.sk, alebo môžete aj osobne navštíviť našu predajňu v Zlatých Moravciach.